Een vintage zilveren armband uit Mexico, gemaakt in Taxco door de firma Juvenal. Het zilver van de armband is iets donkerder gemaakt. Stevig uitgevoerd, zoals bijna alles uit Mexico.Afmeting: binnenmaat 50 x 60 mm, opening achterzijde 3 cm, breedste punt 1.5 cmGewicht: 30.5 gramKeuren: 925 - TR-112 - Taxco - Mexico - JuvenalAfhankelijk van uw locatie wordt er verzonden met DHL Express of UPS. Gecombineerde zendingen zijn mogelijk, stuurt u ons even een berichtje als u van plan bent meerdere aankopen te doen of al gedaan heeft. Wanneer u nog niet betaald heeft voor de 2e en volgende objecten, kunnen wij de verzendkosten van die items nog verwijderen. Betaalt u alle objecten met verzendkosten, dan kunnen we u het surplus terugstorten via IBAN of Paypal. Ook dan graag een berichtje.