De meeste zoetwaterparels worden genucleerd met weefsel, maar Edison gekweekte parels worden genucleerd met kralen, precies zoals zoutwaterparels.Deze prachtige armband bevat Edisonparels die zijn gekozen vanwege hun heldere glans, die te vergelijken is met die van hoogwaardige zoutwaterparels, en vanwege hun mooie, levendige grijstinten.De parels hebben een diameter van 8,5 mm.De parels zijn bevestigd op stevig, dik, rekbaar elastiek en wikkelen zich mooi om de pols voor een elegante en stijlvolle look.Verpakking: armband sieradendoos en een certificaat van echtheid om de herkomst en kwaliteit te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.#summerjewellery