Zeldzaam: Prachtige doos met spiegels, bevat een vergulde Zippo in reliëf: oog en tanden van een krokodil.Editie 2015Nieuw en functioneel.Zorgvuldige en snelle verzending, met tracking.(Zonder benzine, aangezien dit tijdens het transport verboden is)