Bekijk kavel bij VakantieVeilingen.nl
Zie website veilinghuis
Veiling loopt tot
Zie website veilinghuis
Hou je van blingbling? Dan is deze sprankelende armband iets voor jou. Op het sieraad glinsteren prachtige zirkonia's. Onze tip: doe 'm af tijdens het douchen. Dan blijft de armband het mooist!
Andere interessante kavels
Wereld. 1kg zilveren munten bruto (Zonder Minimumprijs)
661,-
Morgen om 20:02