2 Verzilverde Theebussen, in de jaren 60 van de vorige eeuw, ontworpen door Herbert Hooijkaas voor Douwe Egberts en vervaardigd in diens zilverfabriek te Schoonhoven Nederland. De afmetingen van de bussen zijn: Hoogte ca. 10 cm, diameter 8,5 cm. en een gewicht van 210 gram. Een bus is gemerkt DE / HH 90 en de andere bus is gemerkt DE. Beide bussen zijn in in een zeer goede, gebruikte staat. Zie a.u.b. ook de diverse bijgevoegde foto's die onderdeel uitmaken van de omschrijving. Doordat de bussen voorzien zijn van diverse fraaie oud-Hollandse taferelen, zijn het zeer decoratieve objecten. De bussen worden, op kosten van de koper, verzekerd verzonden via PostNL of DHL, met trac- en trace en worden zeer zorgvuldig, dubbel, verpakt.