Prachtige Poolse 925 zilveren filigraan schakelarmband van het gerenommeerde juwelenbedrijf Warmet.Warmet was één van de belangrijkste juwelenbedrijven die sieraden produceerden tijdens het communistisch tijdperk in Polen en stond bekend om zijn heldere ontwerpen en nauwkeurige afwerkingen.Ze staan nog steeds synoniem voor luxe en design dat zijn tijd ver vooruit was.Een stukje Oost-Europese designcultuur!Voorzien van zilvermerk en meesterteken (gestileerd symbool van een rietstengel, vaak omschreven als kandelaar of drietand.Perfect werkende sluiting.Gewicht is 23,05 gram.Lengte is 19,5 cm.Alle artikelen die ik hier aanbied komen uit de privé collectie van mijn grootmoeder.De opbrengst mag ik aanwenden voor het betalen van mijn studies.Foto’s maken deel uit van de beschrijving.Ik verstuur met verzekerde verzending en alles wordt professioneel verpakt.