Armband, manchette van 925/1000 zilver, met decoratieve cabochons van Lapis Lazuli, malachiet, azuriet, blauwe en groene agaat, allemaal natuurlijk. Uniek stuk ontworpen en vervaardigd in de atelier van de ontwerper T.D. en gemerkt met zijn meesterteken. Wordt geleverd met certificaat van echtheid. Perfecte staat, veilige verzending. Verstelbare armband die op alle polsen past.