Ring oud van massief zilver 925 en koraal - Berberse / Maghrebaanse ambachtelijke arbeid (16,07 g)Prachtige imposante ring van massief 925 zilver, versierd met een genereuze compositie van rood koraal. Het is een mooi werk van oud ambachtelijk goudsmeden, typisch voor de etnische esthetiek van Noord-Afrika.Het plateau van de ring, ovaal en bolvormig, is gestructureerd door concentrische rijen van koraal in cilindrische en ronde vormen. De zilveren zetting is rijkelijk versierd met patronen van torsades (filigranen) en granulatie die elke steen omlijsten, een traditionele techniek van Berberse juweliers.De ring heeft een mooie natuurlijke patina die de reliëfs benadrukt en getuigt van zijn ouderdom. De stempel '925' is aangebracht aan de binnenkant van de ring.Technische kenmerken:Type van sieraad: antieke etnische ringMassief zilver (gewaarmerkt 925)Hoofdmateriaal: rood koraal (staven en cabochons)Vingersize: 61 (Frankrijk) / 19,4 mm (binnenste diameter)Afmetingen van de ringkop: 27 mm lang x 20 mm breed.Totaalgewicht: 16,07 gram.Staat: uitstekende algemene staat, stevige structuur, behouden patina van ouderdom.Herkomst en DateringAmbachtelijk werk kenmerkend voor het Maghreb (Noord-Afrika), met Berberse stijl.Datation geschat: midden van de twintigste eeuw.Zorgvuldige verzending, de verzending.