++++ Gratis verzending EU & Professioneel gereinigd ++++-- "Indrukwekkende eye-catcher met vintage uiterlijk in mooie, gebruikte staat"-- Professioneel gereinigd*-- ca. 200.000 knopen per m²-- Met Certificaat*Voor binnenkomst in ons magazijn, gereinigd bij een wasserij gespecialiseerd in handgeknoopte kleden, daarna niet meer gebruikt.Dit is een handgeknoopt Oosters tapijt, gemaakt van duurzame, natuurlijke materialen. De manier van knopen en diversiteit in patronen maken dit kleed tot een unicum en benadrukken het authentieke en ambachtelijke karakter. Het betreft hier een uitstekend gebruikstapijt met een extreem lange levensduur.Dit gebruikte tapijt is mooier en karaktervoller geworden door het natuurlijke verouderingsproces. Prachtige vintage Ziegler met warme kleuren en rijke glans. Ondanks wat belopen plekjes nog steeds een indrukwekkende eye-catcher vol karakter.Hoofdkleur: RoodAccentkleuren: Groen, zand, goud en bruintintenBijzonderheden: Rijke abrash (onderling natuurlijke kleurverschillen); Veel vleug; Mooi schoon en fris; Prachtige glans; Vintage kleed; Warme kleuren; Indrukwekkende eye-catcher; Afhankelijk van de kijkhoek heeft dit kleed een lichtere en een donkere kant.Gebruikssporen: Belopen plekjes.Bekijk de foto's voor uw eigen oordeel.Dit kleed wordt aangetekend verzonden met track en trace.E337