Zeldzame grote doos met compartimenten in cloisonné brons - begin 20e eeuwZeer mooie en grote doos in cloisonné-brons, versiering van vaas, brief- en bloemobjecten op turquoise achtergrondZeldzame vorm Papillon en 2x compartimenten + deksel - goudlaagGoede staat, lichte gebruikssporen.Provenance : Franse collectieZeer mooi verzamel- en decoratieobjectLengte x Hoogte : 39 cm x 11,5 cm !Gewicht: 3,5 kg!