Dit is 1 van de 5 goedgekeurde meteorieten die als Lunaire (smeltbreccie) zijn geclassificeerd.Noordwest-Afrika 13757 (NWA 13757)Petrographie: (A. Irving, UWS en P. Carpenter, WUSL) Breccie opgebouwd uit mineraalfragmenten van anorthiet, olivine, laag-Calcium pyroxeen, pigeoniet en augiet, naast mafische lithische fragmenten in een zeer fijnkorrelige matrix die gedeeltelijk gewijzigde kamaciet bevat, evenals hoog-Ti en laag-Ti chromiet, en geringe secundaire bariet en celestiet. Deze monsters bevatten relatief meer mafische componenten in vergelijking met typische felsparische maanbreccieën. Mafische lithische fragmenten omvatten microgabbro, subophitische olivine-rijke mare-basalt en snel afgekoelde basaltlithologieën. De matrix vertoont enige fluïdale uitlijning van langwerpige mineraalfragmenten en is schaars microvesiculair.