Set van 3 antieke/vintage sterling zilveren lakstempels en 1 zilveren lakstaafhouderDeze prachtige set bestaat uit drie unieke lakstempels (cachets) en een bijbehorende houder voor een lakstaaf, allen vervaardigd uit hoogwaardig sterling zilver (925).