Schitterend groot spillegang zakhorloge.Maker Durand a Tinchebray Normandie 1780-1820.Zowel aan de voorzijde als aan de achterzijde in zilver ingelegde diamant geslepen steentjes.Aan de achterzijde translucent blauw emaille,met een zilveren rozet met eveneens diamant geslepen steentjes.Alle steentjes zijn aanwezig.Messing vergulde kast. Vergulding is sleets.Het uurwerk is gerestaureerd en functioneerd uitstekend en loopt redelijk op tijd.Foto's zijn een onderdeel van de beschrijving.Verzending alleen binnen Europa.