Zilveren tafelstuk-strooier in de vorm van een haan met afneembare kop.Gestempeld met Leeuw II, Minervakop, Jaarletter X van 1982.Meesterteken van Zaanlandse Zllversmederi, Afmetingen Hoog 11,3 cm, Breed 13 cm, Gewicht 167 Gram.Tafelstuk is in zeer fraaie conditie, verzending met track en trace..