Yves Saint Laurent Rive Gauche – Gouden brokaatjas – ArchiefstukPrachtige jas van Yves Saint Laurent Rive Gauche in gouden brokaat, met de kenmerkende gestructureerde taille van het huis.Versierd met juweelknoppen geëmailleerd in zwart en goud, illustreert ze perfect de theatrale en weelderige stijl van de YSL-collecties uit de jaren 80/90.Een echt archiefstuk, zeldzaam en zeer gewild onder verzamelaars.Materiaal: 65% katoen – 35% viscoseColoris : goud / goudkleurigGelezen maat: 34 (klein uitvallend, te controleren volgens vlakke metingen)Knopen: zwart en goud geëmailleerd juweelMade in FranceStaat: uitstekende vintage staat – lichte patina door de leeftijd, geen scheuren of opvallende gebreken.