Yves Klein na (1928-1962), Blauwe schijf, IKB 54, 1957, auteursrecht VG Bild-Kunst, Bonn 1997, Gedrukt in DuitslandOntdek een stukje kunstgeschiedenis met Yves Klein's Disque bleu, IKB 54 (1957), een zeldzaam eerbetoon aan zijn iconische International Klein Blue (IKB). Deze levendige blauwe tint belichaamt Klein’s baanbrekende verkenning van kleur en ruimte, en nodigt kijkers uit voor een meditatieve visuele ervaring. Geprint in Duitsland en nooit ingelijst, is dit kunstwerk zorgvuldig bewaard in opslag, waardoor de goede staat gegarandeerd is. De poster wordt stevig verpakt in een duurzame kartonnen buis, verzonden met tracking en volledige verzekering zonder extra kosten—voor uw gemoedsrust. Beheer een tijdloos werk dat een van de meest innovatieve kunstenaars van de 20e eeuw viert.