Een prachtige antieke Chinese bronzen wierookbrander of censer, groot formaat, staand op een verhoogde voet in een ouderwetse vorm en met een mooie bolle vorm, met twee leeuwenkop-handgrepen, vervaardigd uit hoogwaardig brons. Aan de achterzijde gemerkt met een vierkaraktermerk: Yutang Qingwan Mark. Kleine slijtage en een prachtige patina.Diameter: 18,5 centimeterConditie: Het voorwerp verkeert in zeer goede staat, slechts enkele lichte gebruikssporen. Zie foto's.Verzendmethode: Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder houten standaard.Koop meerdere kavels van deze verkoper en bespaar op verzendkosten. Bij meerdere kavels betaalt u slechts één keer verzendkosten.