Zeer mooi werk, geschilderd door de beroemde Franse schilder Yuri Denissov. Mengtechnieken op doek van hoge kwaliteit, 73 x 54 x 2 cm. Gesigneerd onderaan links, tegenondertekend op de achterzijde.Yuri Denissov woont en werkt in Antibes. Zijn werken worden tentoongesteld op vele tentoonstellingen in Europa en wereldwijd.Het schilderij is gemaakt in de beste tradities van de Europese schilderkunst. Een prachtige combinatie van lyriek en expressieve energie van bescheiden kleuren.Yuri Denissov staat vermeld en is geregistreerd in de officiële kunstgidsen. De veilingwaarde bedroeg in 2022 €2269 voor het formaat 65x54cm.Origineel en uniek.Verkocht met het certificaat van echtheid ondertekend door de kunstenaar.Verzending verzekerd met tracking en verzekering.