Dit is een vintage paraplubak van het merk Ypma (model “Charme” nr. 9023), gemaakt in Nederland, met goudkleurig metalen frame en zwarte kunststof binnenbak.De markering “Made in Holland – Charme – Ypma” onderop verwijst naar Ypma uit Minnertsga, producent van metalen woonaccessoires en kapstokken, vooral actief in de tweede helft van de 20e eeuw.Hoogte 51 cmBreedte 25 cmGoed in staat met minimale gebruikssporen.Zorgvuldige verpakt en aangetekend verzonden