Yongzheng (1723-1735) – Bord – Dragonfly, Open Scroll with House in Mountainous Landscape, Blossoming Peonies – Large Falangcai – Porselein – ZEER GROOTE PLAAT 35,2
Een prachtige Falangcai-antieke Chinese porseleinen groot bord met een centrale decoratie van een grote libel, een open rol met een huis in berglandschap, omgeven door bloeiende pioenen, bladwerk en bloemen, uitgevoerd in uitstekende falangcai-enamels. In de rand een klassieke decoratie van geometrische, ruyi- en lotusbloempatronen. Ze bevinden zich binnen kaders, komen uit kaders, reverse geschilderd, allemaal verschillende technieken. Neem de tijd om te kijken, hoe langer je kijkt, hoe meer je zult zien.Met de hand vervaardigd in het oude China tijdens de Qing-dynastie, Yongzheng-periode (ca. 1725). Aan de achterzijde een ongeglazuurde voetrand. Gegarandeerd origineel en uit de genoemde periode.Verbazingwekkend kunstwerk, vroege Falancai/Fencai famille rose. Meer dan 10 verschillende kleuren! Bruine glazuurrand.Diameter: 35,2 centimeter.Voorwaarde: Het object verkeert in zeer goede staat gezien zijn grootte, met lichte gebruikssporen, een vlooienbeet en één haarlijn op de rand (zichtbaar vanaf de achterkant), geen restauraties. De conditie is zorgvuldig gecontroleerd met sterk UV-licht en helder, doorschijnend wit licht.Verzendmethode: Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder standaard.Koop meerdere kavels van deze verkoper en bespaar op verzendkosten. Bij meerdere kavels betaalt u slechts één keer verzendkosten.