Blikken "Champion Racer Rn:3" , geproduceerd bij Yonezawa / Showa (Japan) in de 50-er jaren !!De Champion Racer is in een zéér mooie en geheel Originele Conditie en is voorzien van een soepel lopende frictiemotor aandrijving.Prachtig gelithografeerd, heldere kleuren en staat op 4 Originele rubber banden.Lengte van de Champion Racer is ca: 16 cm. (= 6.25" inch).Gemerkt: Yonezawa (Made in Japan).Wordt zorgvuldig verpakt & verzonden mét Track/Trace !!