Prachtig antiek verzilverd 2-delig vis- serveerbestek, bestaande uit een visschep (27,5cm.) en een vis-serveervork (20,8cm.), beide met een parelmoer heft en met een fraai bewerkte zilveren hals.Het stel komt in de originele etui, deze is mooi ingelegd met blauw zijde en velours stof.Het zilver is gekeurd met :- Makersteken J.Y = Yates Brothers - Stadsteken van Sheffield- Links lopende leeuw voor Engels Sterling 1e gehalte zilver- Jaarletter r voor 1909Het bestek verkeert in een goede, mooie staat.De etui heeft gebruikssporen aan de buitenzijde en de deksel zit los en is daarom aan de achterzijde beplakt, het sluit prima.Afmeting etui 34cm. x 11,5cm.Gewicht bestek 185 gram.Totaal gewicht inclusief etui 505 gram.Wordt goed en zorgvuldig verpakt.Aangetekende/ verzekerde verzending.Snelle verzending maar ophalen is ook mogelijk.