Portretten van twee akteurs in karakteritieke houding. Gedateerd ca 1850, formaat 350x248. Conditie is goed. Strakke lijnvoering en heldere kleuren, Enige restauratie, zie foto. Zie Walters Art Museum: https://prf.hn/click/camref:1101l5d7f/creativeref:1101l154331/destination:https%3A%2F%2Fart.thewalters.org%2Fobject%2F95.775%2F Goed en stevig verpakt en via Track & Trace verzonden.