Elegante natuurlijke agaatschijf met één zijde prachtig gepolijst, met een natuurlijke druzy-kristallisatie met fonkelende kristalpunten in het midden. Gemonteerd op een draaibare metalen voet, die inbegrepen is, waardoor het stuk vanuit meerdere hoeken kan worden weergegeven. Een opvallend, luxueus pronkstuk voor een villa, loft of verfijnd interieur.+/- 200,5x42x35 cm - 4,5 cm dikke plaat-Veilig per pallet tot aan uw deur verzonden-Zit je buiten Europa of op een eiland? De genoemde verzendkosten zijn indicatief, omdat de verzendkosten sterk kunnen variëren per regio en per land bij pallets in dat geval.Dit Xclusive Item wordt zeer goed verpakt verzonden. Bovendien wordt er een breekbare tape op het pakket aangebracht en is er na verzending een volgcode beschikbaar om uw pakket te traceren.