2 chique vintage kasteeltuinvazen in chique donkergroen.Prachtig versierd en met twee handgrepen met een leeuwenkop.Handgemaakt van gietijzer.Een geweldige toevoeging die een totaal andere sfeer aan elke tuin of oprit geeft. Elke vaas is +/- 72x55x55cm - 33kgVeilig verzonden per pallet naar uw deur.Buiten Europa of op een eiland? -> Vermelde verzendkosten zijn indicatief, omdat de verzendkosten sterk kunnen variëren per regio en land. Omdat we deze op een pallet verzenden, kun je ook meer Xclusive-items aan je pallet toevoegen.U ontvangt dezelfde vazen, maar de roestplekken kunnen iets afwijken van de foto'sDe eerste en laatste afbeelding is voor illustratie.Dit Xclusive Item wordt zeer goed verpakt verzonden. Bovendien wordt er een breekbare tape op het pakket aangebracht en is er na verzending een volgcode beschikbaar om uw pakket te traceren.