Prachtige gesigneerde opdrachttekening op volledige pagina van Christian Rossi in de T9 in EO van de serie 'XIII Mystery', uitgegeven in 2015 door Dargaud.Album bijna nieuw.Snelle en veilige verzending uitsluitend via Colissimo gevolgd.