Wouter van SmorenburgHilversum 1880-1918 MuiderbergPlasgezicht met botenOlieverf op op doek op paneel (marouflé)Afmeting 80 x 100 cm met lijstAfmeting 70 x 90 cm zonder lijstLinksonder gesigneerdLijst wordt gratis bijgeleverd