Emaille Reclamebord "Marsman's Ochtendvoer" Zwolle.Gemaakt door Woud & Bekkers Blikfabriek in de periode 1925-1929.In 1930 werd deze fabriek overgenomen door Lancat.Het bord heeft een prachtige glans en is dik geëmailleerd.Lichte beschadigingen bij de hoekjes.Ouderwetse kwaliteit......