Een prachtige molaar uit de bovenkaak van de uitgestorven wolharige neushoorn: Coelodonta antiquitatis. Deze grote kies komt uit de linker bovenkaak. Prachtige slijtage van de kies, waardoor het kauwvlak van de kies een waar kunstwerk is.De kies is gevonden in de Yakutsk regio, Rusland. De kies is 100% natuurlijk, geen reparaties of restauraties.