Nostradamus – De orakels van Michel de Notre-Dame dit NostradamusGeïllustreerde bibliotheekuitgave – originele litho's – 20e eeuwZeldzame editie van luxe van de Orakels van Nostradamus, uitgegeven door Les Éditions du Passé Simple, geïllustreerd met originele kleuren lithografieën door Wolf Rosenberg, met kalligrafie van Pierre Aubert.KenmerkenGroot formaat gebonden met omslag uitgeverijAfdruk op hoogwaardig papier met een hoog grammage.Kleurenplaten buiten de tekst, op volledige pagina of dubbelpagina.Netjes opgemaakt, typografie en kalligrafie geïnspireerd op de middeleeuwen.Tekst in het Frans met opmerkingen en interpretaties.Staat:Zeer goede algemene staat. Stevige binding, schone en complete binnenkant. Bladen goed bewaard, kleuren helder. Lichte gebruikssporen die compatibel zijn met de leeftijd.RenteEen werk gezocht door liefhebbers van bibliophilie, esoterie, symbolistische illustraties en artistieke uitgaven van de 20e eeuw. Mooie decoratieve en verzameluitgave.Verzending zorgvuldig en veilig.