Prachtige set van 12 zilveren messensets WMF – Vintage jaren 1970, Duitsland.Een elegante en verfijnde set, gepresenteerd in de originele doos, perfect om een mooie tafel te verfraaien of een WMF-collectie aan te vullen.Elk messenschaaltje draagt duidelijk het WMF-punthout en het zilvermerkteken, wat de kwaliteit en authenticiteit van de Duitse manufactuur garandeert.De stukken verkeren in perfecte staat, met een mooie patina uit de periode die charme en karakter toevoegt.Lengte van elk messenhouder: 7 cm.Afmetingen van de doos: 36 × 9 × 3 cm.Ideaal voor elegant gebruik of om cadeau te doen aan een liefhebber van mooie tafels en vintage objecten.