W.L.P. Leuchten, vintage heksen hoed lamp, jaren 70Mooie vintage metalen heksen hoed lamp van W.L.P. Leuchten uit Duitsland.De lamp heeft een grote bakelieten fitting en is gemerkt met sticker.Diameter 41 cm. en hoog 21 cm.Gezien de leeftijd nog in nette staat met klein plekje ( zie foto 11 ) maar valt nauwelijks op als de lamp hangt.Verder niet verbogen of beschadigingen aan de rand.De perfekte minimalistische lamp voor een vintage of modern interieur.