Een handgemaakte vintage zilveren klem-armband met een ingelegd mozaïek van turkoois en koraal waarop centraal een berenklauw zichtbaar is. Rondom zijn traditionele versieringen ingegraveerd. De armband is gemaakt door Wilson & Carolyn Begay, Navajo. Carolyn en Wilson werken samen aan hun sieraden. Carolyn verzorgt de afwerking en het zetten van de stenen, terwijl Wilson de basis van de stukken smeedt en het gieten doet. De Begays hebben drie dochters die de familietraditie van zilversmeden voortzetten.Wilson heeft enkele van de hoogste onderscheidingen gewonnen tijdens de Gallup Inter-tribal Ceremonial. Zijn werk wordt beschouwd als een 'must-have' voor serieuze sieradenverzamelaars.Afmeting: binnenmaat ca. 4.6 x 5.7 cm, draagbaar tot een polsomtrek van ca. 16.5 cm. De band is 2.4 cm breed.Gewicht: 30 gramKeuren: Makersmerk WCB en SterlingAfhankelijk van uw locatie wordt er verzonden met DHL Express of UPS. Gecombineerde zendingen zijn mogelijk, stuurt u ons even een berichtje als u van plan bent meerdere aankopen te doen of al gedaan heeft. Wanneer u nog niet betaald heeft voor de 2e en volgende objecten, kunnen wij de verzendkosten van die items nog verwijderen. Betaalt u alle objecten met verzendkosten, dan kunnen we u het surplus terugstorten via IBAN of Paypal. Ook dan graag een berichtje.