Zilveren Bonbonmand Gemerkt lopende leeuw voor gehalte 835/1000, Jaarletter met kroon voor het jaartal 1948, Minervahoofdje met letter C voor de plaats Den Haag en Meesterteken van Willige Langerak en L Marcelis. Wordt aangetekend verzekerd verzonden.