Twee prachtige fotografie naslag werken , ieder boek 320 pagina’s met enorm veel foto’s, Deutsche Kamera’s 1900 - 1945Deutsche Kamera’s 1945 - 1986Beide zijn gesigneerd door W.Kerkmann Een must voor de verzamelaar van Duitse camera’s Zie foto’s