Will Bradley (1868-1962)Het Chap Book, 1897Lithografie in kleuren op wove papier.Ondertekend op de plaat.Afmetingen+Grootte van het vel: 31,5 x 22 cm / 12,4 × 8,7 inIn goede staat, met zachte vouwlijnen en kleine vlekken langs de randen. De afbeelding is over het algemeen zeer schoon. Enkele restanten van lijmresten aan de achterkant. On ingelijst.Deze litho werd als plaat opgenomen in het boek van Ernest Maindron, 'Les Affiches étrangères illustrées (1886-1895)', gedrukt in Parijs door l'Imprimerie Chaix in 1897.Het boek werd gedrukt in een oplage van 1.025 en bevatte 84 kleurplaten, waarvan deze één is, waardoor het vrij zeldzaam is.We verzenden wereldwijd met DHL of vergelijkbare bezorgbedrijven.