Geen minimumprijs! Kleine celadon-driepotige wierookbrander met kraakglazuur – Longquan, China Te koop is een fraaie celadon geglazuurde Chinese steengoed wierookvat. Dit guan-ware wierookvat is waarschijnlijk vervaardigd in de Longquan-kilns. Het heeft een fijn craqueléglazuur en een subtiel puntdecor op het lichaam. Het wierookvat staat op drie korte poten (tripod), met een samengedrukt bolvormig lichaam dat uitmondt in een korte taille met een zacht naar buiten gebogen rand. Het wierookvat is bedekt met een prachtige lichte celadonglazuur (veroorzaakt door een laag ijzeroxidegehalte), behalve de onderzijde, die gedeeltelijk het steengoed-lichaam toont. Een aantrekkelijk klein wierookvat! Provenance: Uit een privéverzameling in China. Maat: De wierookhouder is circa 10 cm breed en circa 5,5 cm hoog. Conditie: Uitstekend! Zoals aangetroffen. Enige lichte slijtage. Wordt zeer goed verpakt en verzonden met aangetekende track & trace en verzekering. Gecombineerde verzending mogelijk, wij vergoeden de verzendkosten.