Een prachtige, delicate Chinese porseleinen wierookbrander op drie poten, uitgevoerd in een mooie monochrome Celadon-groene jade dikke glazuurlaag, met een indrukwekkende diepte en barstjes.Diameter: 16,5 centimeterVoorwaarde: Het object verkeert in perfecte staat, met lichte slijtage. Geen beschadigingen of restauraties. De staat wordt zorgvuldig gecontroleerd met sterk UV-licht en helder doorschijnend wit licht.Verzendmethode: Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met verzekering, zonder standaard.