Mooi lot van 105 stuks 17de tot 21ste eeuw meeste uit 20ste en 21ste eeuw paar munten uit 17de, 18de en 19de eeuw oude muntenmunten, herdenkingsmunten, UNC munten, circulatiemunten, noodgeld, eurovoorbeeldsets Azoren 2005,Liechtenstein 2004, Noorwegen 2004 set Groot Brittanie 8 gekleurde munten Gambia en Zambia in zilver geplateerd Koper 10 zilveren munten Panama 1/10 balboa 1961 zilver Nederlands Indie 1/10 cent 1920 zilver Venezuela 25 cent 1960 zilver Finland 25 pennia 1909 zilver Finland 50 pennia 1916 zilver Kerkelijke staat 1 lira 1868 zilver Zwitserland 2 franc 1886 zilver Zweden 25 ore 1953 zilver Australie 6 pence 1955 zilver Australie 6 pence 1963 zilver munten uit zwitserland,Turkije,Noorwegen,Zweden,Kroatie, Costa Rica, San Marino,Kazachstan,Canada Nederland, Malta,Duitsland,Portugal ,Isle of Man,Verenigd koninkrijk,Australie,Singapore,Spanje Monaco, Nieuw Zeeland, Barbados,Griekenland,Vaticaan,Solomon eilanden,Rusland,Angola Brits India, Nieuw Caledonie,Mali,zambia,kerkelijke staat,Venezuela, Panama,Finland,Nederlands Indie Diverse condities, bekijk foto's goed voor een betere indruk verzending met Bpost track & traceAANDACHT :geen verzending naar Azie - Amerika - oceanie - Afrika :verzending enkel naar volgende landen België; Bulgarije; Denemarken; Duitsland; Estland; Finland; Frankrijk; Griekenland; Hongarije; Ierland; Italië; Letland; Litouwen; Luxemburg; Nederland; Oostenrijk; Polen; Portugal; Roemenië; Slovenië; Slowakije; Spanje; Tsjechië; Zweden. Zwitserland