Prachtige decoratie Weegschaal - MASSIEF messing - gemonteerd op onder-plank met 4 pootjes .De schaal heeft de ORIGINELE antieke patina. ( is dus niet gepoetst) Met de 2 bijbehorende setjes messing gewichten 50 - 20 - 10 - 5 gram Herkomst : NederlandDatering : ca. 1950 afmeting : 34 x 14 x 22 cm hoog De bijgaande foto's zijn onderdeel van deze advertentie.Gewicht, inclusief verpakking : 3,5 KGVerzending : per Post NL - aangetekend - Track & trace.