Deze originele schaal van Wedgwood serie Edme Ik schat minimaal 30 jaar oud. Grootste model met een diameter van 23cm. Geschikt als salade of groenteschaal. Familiestuk. Wedgwood gemerkt. In goede staat, geen chips, nauwelijks tekenen van veroudering. Rammenkoppen. Prachtige aanvulling van uw wedgwood servies.