Prachtige onderdelen van het Wedgwood servies, Winsor. Hét iconische en klassieke tijdloze model van Wedgwood, met fraai crème-wit glazuur.De kavel bestaat uit:- 6 platte borden Ø 27,5 cmAlles in goede conditie met normale gebruikssporen naar leeftijd, zie foto's.De kavel wordt goed verpakt aangetekend verstuurd.