Drie houten Wayang Golek poppen uit Java - Indonesië - traditioneel vakmanschap - origineel kleding en details kleine beschadiging aan één van de rokken - Authentieke patina en gebruikssporen passend bij de leeftijd - traditionele poppen uit een poppentheater Afmetingen 52 cm, 54 cm en de grootste 60 cm Worden met zorg verpakt en verzonden