Een zeer oud Waterman-ensemble uit de jaren ’20 in cosmetisch zeer goede staat (als nieuw).De behuizing van de pennen is volledig vervaardigd uit massief 18-karaats goud, prachtig gesneden. De pen is uitgerust met een massief gouden pennenpunt van 14 karaat WATERMAN'S IDEAL 14 KARATEN.Deze pen en zijn etui zijn uitzonderlijk geschikt voor opname in een serieuze collectie, omdat ze vrijwel onmogelijk te vinden zijn in deze prachtige staat, en de foto's doen geen recht aan de schoonheid van dit schrijfinstrument dat al meer dan een eeuw oud is.Goed visualiseren de foto's die deel uitmaken van de beschrijving.De verzending zal via collisimo plaatsvinden zoals aangegeven, maar u kunt ook op eigen kosten een verzekering afsluiten, omdat ik niet verantwoordelijk ben voor vertragingen of andere onvoorziene omstandigheden bij de post.Goede veilingen voor iedereen.