Decoratief bloemrijk wandtapijt – hoogwaardige geweven reproductie, Europa, midden twintigste eeuwElegant decoratief wandtapijt met een klassieke bloemstilleven in een vaas. Dit stuk is een hoogwaardige geweven reproductie, geïnspireerd op traditionele Vlaamse en Franse wandtapijten uit de 17e–18e eeuw. Rijke kleuren, fijne detaillering en een evenwichtige compositie maken het tot een tijdloos interieurobject.Voltooid met zijn originele houten ophangstok en decoratieve eindknoppen, klaar voor aan de muur.Conditie: in perfecte staat, zonder schade, vlekken of vervaging.Afmetingen– Totale afmetingen met hangstang: 55 × 70 cm– Textielpaneel: 45 × 65 cmPeriode: circa 1950–1970Herkomst: België (toeschreven)Een aantrekkelijk decoratief textiel voor klassieke of eclectische interieurs en een uitstekende aanvulling op elke vintage textielcollectie.