Oude wandspiegel met gesneden mahonie en walnoten rand, stijl eind 19e eeuwTe koop: een prachtige wandspiegel uit de Art Nouveau-periode, daterend van circa 1910–1920.Het frame van massief hout (mahonie of walnoot) is rijkelijk versierd met handgemaakte bloemmotieven en acanthusbladornamenten. De spiegel is facetgeslepen en vertoont tekenen van ouderdom (lichte krasjes) die typerend zijn voor authentieke spiegels.Belangrijkste kenmerkenStijl & Époque: begin twintigste eeuw.Materiaal: Geslepen edel hout, achterkant in massief houten paneel.Historisch detail: De aanwezigheid van oude messing scharnieren aan de zijkanten duidt op een oorspronkelijk gebruik als kaptafelspiegel of als kast. Het is nu aangepast voor wandmontage.Toestand: Goede algemene staat, zoals hij is.Een pronkstuk met karakter, perfect om een vleugje authenticiteit en geschiedenis aan uw interieur toe te voegen.