Smeedijzere wandlamp met gestructureerd glas-Italië, jaren '50-'60.Goudkleurige metalen plafond/wandlamp, omschreven als een 'sneeuwvlok' of 'zonnebarst' model, typisch uit het midden van de 20e eeuw. Armatuur bestaat uit decoratieve smeedijzeren bladeren of stralen met een gestructureerd glazen kap hetgeen zorgt voor een warm lichteffect. Mid-century modern, Hollywood Regency of Italiaanse stijl, gedateerd in de jaren 1950 of 1960.Kan zowel als plafondlamp (flush mount) of als wandlamp (sconce) worden gebruikt.Afmetingen. Diameter 60cmDiepte 14cm2 lichtpunten Goede staat met tekenen van ouderom en vlekjes. Wordt verkocht zonder gloeilampen. Foto's maken deel uit van de beschrijving. Dit kavel wordt zorgvuldig verpakt en vezonden met traceercode.