Prachtige Art Deco wand/ muurlamp.Strak gestileerd matglazen kapje van 12cm hoogte en 8,5cm doorsnede.Het kapje hangt aan een zware en gepolijst armatuur, materiaal aluminium o.i.d.Strak gevormdekenmerken uit begin 19e eeuw.Muller fres, niet gesigneerd.Voorzien van hedendaagse kleine fitting met klein stukje snoer.Hoogte 24cm - Breedte 8,5cm - Diepte 12cm.Bekijk de foto's voor de verdere omschrijving.Wordt uiteraard goed verpakt verzonden.