Zwarte Woud (Schwarzwälder) frameklok uit de 19e eeuwDe opvallende eigenschap is een geperste, vergulde (goudkleurige) metalen voorplaat, waarop een gedetailleerde jachtscène is afgebeeld met een hert of ree in volle sprong te midden van gestileerd bladwerk en bloemen. Het decoratieve metalen oppervlak is geplaatst in een eenvoudige houten lijst met donkere afwerking.Wijzerplaat: Deze beschikt over een witte emaille of geverfde ring rond de wijzerplaat met duidelijke zwarte Romeinse cijfers en onderscheidende, donkere metalen wijzers.Uurwerk: Dit type klok heeft een mechanisch, gewichtsgedreven uurwerk van messing, een originele pendel. Kettingen en gewichten inbegrepen.Conditie/Notities: De klok vertoont tekenen van ouderdom, passend bij een antiek stuk. In werkende staat.