Prachtige en unieke paar wandlampen van verguld messing en brons met witte opaalglas.Ze werken uitstekend; een gloeilamp met bajonet-fitting is vereist.Prachtige armaturen die het uitzonderlijke vakmanschap van Franse ambachtslieden benadrukken.Beschrijving van de oudheid:Glaive van voettroepen, model 1831 - Frankrijk - 19e eeuwHerkomst FrankrijkMontuur van gegoten messing.Ovale kolf, bekroond met een koepel die dienstdoet als kop van een klinknagel.Naast hun belangrijkste functie zijn deze wandlampen een waar decoratief object.Ze vinden hun plek in een woonkamer, een hal of een slaapkamer, of elders, en brengen elke ruimte een vleugje elegantie en charme.Deze mooie vervaardiging garandeert stevigheid en duurzaamheid. Het zijn echte kunststukken die de tand des tijds zullen doorstaan zonder ooit hun pracht te verliezen.Goede staat, enkele gebruikssporen, zie foto's.AfmetingenHoogte 27cmBreedte 9 cmDiepte 11,5 cmGewicht 1200 gZorgvuldige verzending voor het transport.#OudArmatuur #InspiratieLucienGau #Spiegel #Antiek #Decoratie #Neoclassiek #Vintage #Retro #ArtDeco #ArtNouveau #LodewijkXVI #LodewijkXV #LodewijkXIV #LodewijkFilips #Ingang #Salon #Kantoor #Hal #Hotel #Villa #Huis #Interieur #Restaurant #Residentie #Paleis #Herenhuis #Matglas #Italië #Spanje #Portugal #Kasteel #Parador #België #Duitsland #Nederland #Antiek #Oud #Veilingen #Griekenland #Ierland #Oostenrijk #Collectie #Bibliotheek #Boudoir #Slaapkamer #Boudoir #Collectie #Napoleon